neden kaktus

Neden Kaktüs ?

Hepimiz dünyaya birer “yetişkin” olmak üzere geliriz. Yetişkin olmak, hayatı ve kendini artı ve eksi yönleriyle bir bütün olarak şefkatle kabul edebilmektir. Hayatın zorlukları karşısında kendine karşı destekleyici olmaktır. Her koşulda ve ne pahasına olursa olsun kendine bakım vermektir, kendinden yana olmaktır..

Online Danışmanlık

Neden Kaktüs

Hepimiz dünyaya birer “yetişkin” olmak üzere geliriz. Yetişkin olmak, hayatı ve kendini artı ve eksi yönleriyle bir bütün olarak şefkatle kabul edebilmektir. Hayatın zorlukları karşısında kendine karşı destekleyici olmaktır. Her koşulda ve ne pahasına olursa olsun kendine bakım vermektir, kendinden yana olmaktır.

Kaktüs bitkisi de zorlayıcı koşullarda var olabilir. Çünkü kendi yaşam kaynağını içinde barındırır. Dış faktörler, diğer bitkilere nazaran kaktüs için daha az etkilidir. Güzelliği bizleri çeker fakat sınırları vardır. Gönlümüzce dokunamayız.

Kaktüs Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık olarak biz de her bireyin kendini ve kendi içsel yaşam gücünü keşfetme yolculuğunda çözüm odaklı, etik ilkelere bağlı bir şekilde ve profesyonel olarak eşlik etmek için buradayız.

Kurumumuzda çocuk, ergen, yetişkin, çift ve aile psikolojisi üzerine hizmet verilmektedir.