neden kaktus

Neden Kaktüs ?

Hepimiz dünyaya birer “yetişkin” olmak üzere geliriz. Yetişkin olmak, hayatı ve kendini artı ve eksi yönleriyle bir bütün olarak şefkatle kabul edebilmektir. Hayatın zorlukları karşısında kendine karşı destekleyici olmaktır. Her koşulda ve ne pahasına olursa olsun kendine bakım vermektir, kendinden yana olmaktır..

Online Danışmanlık

Online Terapi

Online terapi, terapist ve danışanın bazı sebeplerden dolayı (farklı şehir/ ülkede yaşamak, fiziksel engel, pandemi vb.) yüz yüze görüşme yapamadığı durumlarda sağlanan psikolojik destek hizmetinin internet üzerinden sunulmasıdır.

Özellikle pandemi ile birlikte online platfomlar aracılığı ile verilen ruh sağlığı hizmetleri tüm dünyada ve ülkemizde günden güne artmaktadır. Online platformlar üzerinden gerçekleştirilen terapiler yüz yüze yapılan terapiler kadar etkili olduğu araştırmalarda görülmüş ve APA (American Psychological Association/Amerikan Psikoloji Birliği) ve ACA (American Counseling Association/Amerikan Psikolojik Danışma Birliği) tarafından kabul edilmiştir.

Zaman ve mekan açısından ulaşılabilir ve pratiktir. Rahatsız edilmeyeceğinize emin olduğunuz, kendinizi ifade etmek açısından rahat hissettiğiniz ve internete erişiminizin olduğu her ortamda online danışmanlığa katılım sağlayabilirsiniz.

Merkezimizde online terapi hizmeti verilmektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, uzmanımızla 15 dakikalık ücretsiz ön görüşme yapabilirsiniz.

Ön görüşmelerimiz telefonda gerçekleşmekte olup; uzmanımızın çalışma programına göre planlanmaktadır.

Randevu Talebi